Komentár - detail

Zimný štadión Žilina

Brusenie korcul

Celkové hodnotenie: 

1.0
Podmienky:

1.0
Vybavenosť:

1.0
Prostredie:

1.0
Personál:

1.0
Cena:

1.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Peter
25. január 2018
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 0 z 3 ľudí je tento komentár užitočný

Bol som na korcuľovaní s deťami 10 a 12 rokov, korčuľovanie 14:00-15:30. Potrebovali sme nabrúsiť korčule. Som veľmi rád, že je takáto možnosť na štadióne. Dievčina pri vstupe na ľad trhala lístky a keď si našla trocha času, telefonovala pánovi XY, či je na brusiarni. Vraj tam bude o 15 minút. Obišli sme štadion zvonku, našli po dalšom opýtaní patričné dvere a čakali sľúbených 15 minút. Ale nikde nikto. Chodil som po chodbách s deťmi v závese, ale nikto nevedel, kde sa pán XY nachádza. Stretávali sme aj iných ľudí s rovnakým problémom. 2x sme sa vrátili k dverám, ale nič. Po 45 minútach (!) sme našli dvere otvorené a pána XY v plnom pracovnom nasadení. Hodinu po začatí korčuľovania sme sa dostali aj na ľad s nabrúsenými korčuľami. Tomu vravím úspech! A tak sa obraciam na kompetentných. Neuvažovali ste o možnosti zaviesť pevné pravidelné ordinačné hodiny počas verejného korčuľovania povedzme od 13:30 do 14:00, počas ktorých by VZDY bol pán XY v okrumu 5 metrov od brusiarne? Ak by nikto neprišiel počas tej pol hodiny, nech to zavrie a ide kam potrebuje. Ale zdá sa mi nevhodné aby som platil za korčuľovanie a behal hodinu s deťmi okolo štadióna. Dakujem.

Šport v meste

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Registrácia | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt