Komentár - detail

Zimný štadión Žilina

hodnotenie

Celkové hodnotenie: 

1.0
Podmienky:

1.0
Vybavenosť:

1.0
Prostredie:

1.0
Personál:

1.0
Cena:

1.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Jana Hrušková
03. december 2016
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 0 z 2 ľudí je tento komentár užitočný

Na včerajšie vystúpenie 2.12.2016 Králi ľadu 2016 som si zakúpila vstupenku. Bola som veľmi sklamaná, nakoľko už pri vstupe na štadión bola veľmi zlá organizácia!!! Čakali sme v dlhom rade na vstup na štadión. Predstavenie sa tak odsunulo o pol hodiny!!!. Potom konečne keď som sa dostala na štadion po dlhom čakaní vonku išla som na toaletu. Tak tie toalety boli v hroznom stave. Potom som samozrejme nestihla prísť na začiatok predstavenia a keď som hľadala svoje miesto, podotýkam ktoré som si riadne zaplatila, začudovala som sa bolo obsadené!!!. Tak som sa teda rozhodla, že budem aj stáť. Lebo ja som veľká fanúšička krasokorčuľovania veľmi som sa tešila na toto vystúpenie. Tak zasa tí čo sedeli tak cezo mňa samozrejme nevideli. V konečnom dôsledku som sa nahnevala a odišla som zo štadióna. Nakoľko ak som mala stáť kdesi vzadu a počuť len hudbu a nič nevidieť, tak to nemalo žiadny význam pre mňa. Ďakujem Vám za takúto organizáciu !!! Nechám Vám svoje vstupné, ako sponzorský dar ak Vám to pomôže v lepšej organizácii takýchto podujatí.

S pozdravom Hrušková Jana Žilina

Šport v meste

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Registrácia | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt