Komentár - detail

Raz stacilo

Celkové hodnotenie: 

2.0
Podmienky:

1.0
Vybavenosť:

3.0
Prostredie:

3.0
Personál:

1.0
Cena:

2.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Katarína
26. december 2014
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 4 z 6 ľudí je tento komentár užitočný

Objednali sme nápoje za 20€. Poprosila som čašníka o dzban čistej vody. Oznámil mi, ze maju zakazane davat cistu vodu zákazníkom. Na prikaz majiteľa. Tak som mu povedala, nech posle majiteľa k nam. Prisla akási furia s otázkou: "aky mate problem?" Dobry vecer a predstavenie som asi prepocula. Vysvetlila mi, ze oni za vodu platia a kam by došli, keby teraz vsetci si pýtali vodu. Ukazala som jej nas plny stol, ze nie je to prva objednávka ktoru sme si vypýtali a urcite si budeme objednávať nápoje nie vodu aj dalej. Jej arogancia v tej chvili nabrala na obrátkach. Povedala som jej, ze som v tomto podniku prvy ale asi poslednýkrát a odpoved bola, ze je to "vasa vec". Zaujimalo by ma, ci ma podnik pravo účtovať si nieco, co v cenníku nema.
Slušnosť sa v tomto podniku nenosí... A Zakaznik pánom tu nebol a nebude. Drzim palce majiteľovi v dalsej podnikatelskej činnosti.

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt