Komentár - detail

Areál u Wocha - Jazdectvo, Blatné

Moje skúsenosti

Celkové hodnotenie: 

3.4
Podmienky:

3.0
Vybavenosť:

4.0
Prostredie:

5.0
Personál:

1.0
Cena:

4.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Katarína
27. júl 2012
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 7 z 10 ľudí je tento komentár užitočný

Areál u Wocha som navštívila 2x, nie z dôvodu učenia sa jazdenia na koni, ale ako návštevník počas výletov s mojím koňom.
Prvýkrát som mala dobré dojmy, došli sme tam s priateľom, unavení z cesty. Spýtali sme sa, či môžeme byť s koňom, jeden pán nám povedal, že si ju môžeme priviazať vedľa stajní o zábradlie, pokiaľ bude kľudná, lebo že nie je úplne zavarené a že minule ho 2 kone vytrhli a behali s ním po celom areály. Tak som ju tam priviazala, moja kobylka je pokojný kôň, kým sme si dávali polievku, tak tam spala. Jedna pani, chudšia blondína nám ukazovala propagačné materiály, hovorila o country akcii čo sa chystá cez víkend a pod. Mala som z toho veľmi dobrý pocit. Tak som sa sem vybrala znova na výlet, z Pezinka, čiže cesta tam je s odbočkami cca 10-15 km. Bola som už pred Blatné, keď sa valila riadna búrka, akurát som teda došla na ranč a priviazala si koňa, odsedlala a začalo liať a blýskať sa. Tak som vošla na terasu a že si dám zasa tú dobrú polievku s kofolou a počkám kým búrka prejde. No stalo sa to, že na mňa z reštaurácie vybehla nejaká pani, menšia s ryšavo-hnedými krátkymi vlasmi a začala na mne nahnevane, že či je to môj kôň a že tá tyč nie je zavarená a že minule odtial tú tyč kone odtrhli a že všetky škody budem platiť ja a že aj koňovi sa niečo stane. Môj kôň zatial bez pohybu spal a ona sa na mňa rozkrikovala. Ako ďakujem pekne za taký prístup k zákazníkom. Tak sa jej pýtam, že kde inde ju mám schovať a ona na mňa hneď vyrukovala, že to si akože myslím, že cudzieho koňa niekde len tak ustajnia ! Ja som o ustajnení ani nehovorila a keď sme už pritom, neviem, akú škodu by mai keby nás na pol hodinu schovali do stajne, kým by búrka prešla. Tak som si dala rýchlo tú polievku a odišla odtial, práve keď bola búrka nad nami. Radšej som riskovala, že ma trafí blesk ako byť niekde kde sa takto správajú k návštevníkom. keď som si koňa odvezovala, praštil blízko tak blesk, že som skoro ohluchla a každému to bolo u r...Tak som sa schovala vedľa na štadión, vypla mobil a búrku s koňom tam prečkala. Našťastie sa nám nič nestalo, ale na ten ranč už nikdy nepôjdem. Ani na to country stretnutie, k čomu by to bolo, keď sa takto ako som presne pravdivo popísala vyššie správajú k westernovým jazdcom, ktorý sa chcú len schovať pred búrkou. To sú moje postrehy o tomto ranči.

1-4 z 4
Zoradenie 

15. január 2015
Nahlásiť tento komentár
Mila slecna.to je teda nahoda...ja som v tomto areali bol v momente,ked spominana rysava kobylka vytrhla zabradlie.tahala za sebou 4 m dlhu tyc a v ceste jej stala moja 2 rocna dcerka na odrazatku...spominana pani vybehla z nejakeho bocneho vchodu a skkcila kkbgle do cesty.nechytila ju,ale kon uskocil,a brvno tak minulo moju dcerku a nas asi o meter.kobylu chytili asi za 20 metrov,boli tam traja ludia.bolo vtedy blato a chytili ju na tom krasnom anglickom travniku...po tejto prihode ten travnik vyzeral ako oranisko.potom dobehla majitelka kobyly,mala slzy v ociach a ospravedlnovala sa.pila totiz na terase kavu,tak isto ako vy,ked sa kobyla zlakla o brvno vytrhla...ako mozete pol tonove zviera uviazat o plot a este aj v burke a ist si dat polievku?kupte si laskavo radsej motorku.keby som bol ja majitel,takych ludi ako vy poslem tiez do r...moja dcerka mohla prist o zivot kvoli vasej nezodpovednosti,koniari!¡!

25. august 2016
Nahlásiť tento komentár
Pani Kristína teraz už Ružičková píše komentáre :D :D na svoju obhajobu svojho vulgárného správania

15. január 2018
Nahlásiť tento komentár
Slečna ,,Aneta,,... Asi ste zabudli napísať,že v tomto areáli ste pracovali dokopy dva krát...ako Diana Barkova-cvicitelka jazdy,ako Diana Berkova-casnicka a vždy vás od tial vyhodili kvôli nevhodnému spravaniu...ešte aj pani stellarova,ktorá si vás zobrala k sebe od vás utiekla do zazrivej...

15. január 2018
Nahlásiť tento komentár
Alebo ste milá slečna ,,Anetka,, tá silná pani kuchárka?Pri takýchto zlých spomienkach na danú pani, ktorú ste dokonca aj menovali,ste ešte aj stihli sledovať,že sa vydala?pani kucharka Jánošíková,len nerobte hanbu aj v zazrivej...

1-4 z 4

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt