Športoviská

Najnovšie komentáre

Hodnotenie návštevníkov
 
3.0
Autor: Silvia
"Super prostredie v lese, príroda je krasna, ihriska taktiež. Verejne toalety sú v otrasnom stave,..."
Hodnotenie návštevníkov
 
4.6
Autor: Janny
"Prijemne miesto na relax s detmi, kde sa mozu dosyta vysantit a su na cerstvom vzduchu prakticky ..."
Hodnotenie návštevníkov
 
4.6
Autor: Tom
"Po dlhsom case som navstivil toto prijemne detske centrum so svojou dcerou a bol som prekvapeny, ..."
 
Pre deti Bratislavský kraj The Little Gym, Bratislava
 

The Little Gym, Bratislava

The Little Gym, Bratislava

Cvičenie s deťmi, batoľatami a kojencami podporené dlhodobými medzinárodnými skúsenosťami. The Little Gym® je jedným z najpopulárnejších športových zariadení pre deti v západnej Európe.

Centrum pohybových aktivít, podporujúce harmonický a všestranný rozvoj detí, sa konečne dostal aj na Slovensko! Prvá slovenská pobočka tejto medzinárodnej siete bola otvorená 12. septembra 2012 na adrese Vajnorská 45, Bratislava.

The Little Gym® Europe zlučuje viac ako 20 pobočiek po celej Európe. Svojim deťom sa snažíte dať najlepší základ do života. The Little Gym® je tu, aby Vám v tejto snahe pomáhal. Našim cieľom je pomáhať deťom rásť a všestranne sa rozvíjať, ako po fyzickej, tak po duševnej stránke. Deti postupne zdokonaľujú svoje schopnosti, získavajú nové zručnosti a sebadôveru, na ktorej budú stavať celý život. Rodičia s deťmi od 4 mesiacov do 12 rokov môžu u nás využiť moderné metódy nesúťažného cvičenia, ktoré im pomáha v ich celkovom vývoji.

Posilňujeme telo aj detskú dušu

The Little Gym® dáva priestor, aby si v bezpečnom a priateľskom prostredí a v rámci odborne zostaveného programu vyskúšali najrôznejšie druhy pohybových aktivít a vytvorili si všestrannú základňu. Našim cieľom je, aby cvičenie deti bavilo, pohyb a šport sa pre nich stali prirodzenou súčasťou životného štýlu. Naše programy vychádzajú zo základov gymnastiky a sú navrhnuté tak, aby deti postupne zlepšovali svoju obratnosť, koordináciu pohybov a celkovú zdatnosť. Neoddeliteľnou súčasťou programov je aj dôraz na emocionálny a sociálny rozvoj detí. Učia sa počúvať, sústrediť sa, riadiť sa pokynmi inštruktora a spolupracovať s ostatnými. Posúvajú hranice svojich fyzických možností a ich sebadôvera prirodzene rastie.


Všetko čo sa deti v The Little Gym® naučia, môžu využiť doma, na ihrisku, v škôlke alebo v školskej lavici. Veríme, že skúsenosti ktoré deti v rannom veku získajú, ich budú ovplyvňovať po celý život. Preto sa snažíme napomáhať ich zdravému a všestrannému vývoju tak, aby každú etapu svojho života využili naozaj naplno.


Okrem pravidelného cvičenia ponúka The Little Gym® možnosť zorganizovať svojim ratolestiam narodeninové oslavy, v lete sú k dispozícii prázdninové kempy plné cvičenia a tvorivých činností.

Základné informácie

Aktivity a služby cvičenie rodičov s deťmi, cvičenie pre predškolákov, gymnastika pre školákov, narodeninové oslavy, prázdninové kempy
Cenník rozvrh hodín

Kontakt

Adresa Vajnorská 45    83101 Bratislava
Telefón +421 905 830 700, +421 2 443 723 11
E-mail bratislava@thelittlegym.sk
Web http://www.thelittlegym.sk
GPS N 48.167548   E 17.136812

Komentáre

Priemerné hodnotenie od 1 návštevníkov

Celkové hodnotenie: 
 
4.6
Podmienky:
 
5.0   (1)
Vybavenosť:
 
5.0   (1)
Prostredie:
 
5.0   (1)
Personál:
 
5.0   (1)
Cena:
 
3.0   (1)
 
HodnotenieUpozornenie: Hodnotenie pridajte len v prípade, že ste toto športovisko už navštívili. Čím viac hviezdičiek označíte, tým lepšie hodnotenie športovisko získa.
Ak chcete pridať otázku, využite odkaz na diskusné fórum v dolnej časti stránky.
Podmienky
 
Vybavenosť
 
Prostredie
 
Personál
 
Cena
 
Komentár
    Pre overenie opíšte prosím kód z obrázku naľavo.
 
 

Uzasne miesto pre deti

Celkové hodnotenie: 
 
4.6
Podmienky:
 
5.0
Vybavenosť:
 
5.0
Prostredie:
 
5.0
Personál:
 
5.0
Cena:
 
3.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Mira
05. september 2013
Reakcie (0)
Nahlásiť nevhodný komentár
 
Pre 0 z 0 ľudí je tento komentár užitočný

Moja dcera tuto telocvicnu miluje, vzdycky bola trochu pomalsia a nemotornejsia ako ostatni rovesnici, rok v LG ju neuveritelne posunul. Velmi radi tam chodime, uzasny personal, krasne vybavenie, premysleny program.
Cena je pomerne vysoka, ale rovnako aj pridana hodnota.

 
 
 
 

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt