Športoviská

Najnovšie komentáre

Hodnotenie návštevníkov
 
5.0
Autor: Anna
"Super fitko, zatiaľ som lepšie v meste nenašla !!!"
Hodnotenie návštevníkov
 
3.2
Autor: M
"Dost biedne je ze je tam strasne malo kotucov . Najst volne kotuce na banch je dost obtiazne ... :/"
Hodnotenie návštevníkov
 
2.0
Autor: ada
"chcem sa opytat ci je uz otvorena posilnovna, vzhaldom na to ze som citala komentare a pise sa ze..."
 
Aerobik, fitness Banskobystrický kraj Baseline Sport arena - Fitness, Banská Bystrica
 

Baseline Sport arena - Fitness, Banská Bystrica

Baseline Sport arena - Fitness, Banská Bystrica
Baseline Sport arena - Fitness, Banská Bystrica
Baseline Sport arena - Fitness, Banská Bystrica
Baseline Sport arena - Fitness, Banská Bystrica

Baseline Sport aréna neponúka len možnosť zahrať si tenis. Pre tých, ktorí potrebujú zlepšiť svoju kondíciu, schudnúť alebo majú radi pohyb, ale tenis ich neláka, je k dispozícií BASELINE FITNESS s moderným vybavením pre funkčný, ale aj silový tréning s možnosťou trénovania pod dohľadom certifikovaných trénerov.

Fitness centrum je zamerané na funkčný tréning a k dispozícií máte množstvo pomôcok, ktoré dajú vášmu telu poriadne zabrať. K vášmu tréningu môžete využiť veľkú hrazdu, ktorá slúži aj ako stojan na drepy, prípadne ako lavica na bench pres, vzpieracké pódium so stojanom na drepy, nechýbajú olympijské tyče s kotúčmi pre silový tréning, kettlebelly, jednoručky, lodné lano, powerbands, medicinbaly, wallball, balančné pomôcky, expandéry, záťažové vesty a kardio stroje (bežecký pás, veslový trenažér a rotoped).

Fitness sa riadi podľa rozvrhu, v ktorom sú uvedené voľné hodiny - takzvané Open hours, počas ktorých je fitness voľné pre kohokoľvek a hodiny pre skupinové alebo individuálne cvičenie trénerov, počas ktorého je vstup do fitness obmedzený pre určitú skupinu zákaznikov. Vstup detí do 16 rokov len v sprievode rodičov alebo s trénerom (tenisovým alebo osobným).

Pre tých, ktorí chcú zažiť pravý funkčný tréning je pripravené cvičenie s osobným trénerom, ktorý vám ponúkne efektívne cvičenie s použitím umelej a vlastnej váhy za použitia rôznych cvičebných pomôcok. Tréning je prispôsobený cvičencovi podľa úrovne kondície a pohybových schopností. Jedna tréningová jednotka trvá cca. 60 minút a je potrebné vopred sa objednať.

Pre všetky ženy, ktoré nemajú rady preplnené fitnescentrá sú pripravené hodiny cvičenia len pre ženy v spolupráci s LADY FIT.

Všetci unavení športovci a milovníci oddychu môžu sa zregenerovať v BASELINE RELAX, kde je k dispozícii fínska sauna s chladiacim bazénom a kľudná odpočinková zóna.. Prípadne si môžete dať masáž u certifikovaného maséra.

 

 

Základné informácie

Aktivity a služby fitness, skupinové cvičenia, bedminton, tenis, stolný tenis, plážový volejbal, sport bar, relax centrum, masáže, sport shop
Otváracie hodiny Pondelok - Piatok 7:00 - 22:00
Sobota, Nedeľa 8:00 - 22:00
Cenník aktuálny cenník

Kontakt

Adresa Jurovského 4    97401 Banská Bystrica
Telefón 048 3211801
E-mail info@baseline.sk
Web http://www.baseline.sk/info-a-rozvrh-hodin/
GPS N 48.751469   E 19.142576

Komentáre

Žiadne komentáre

 
 
HodnotenieUpozornenie: Hodnotenie pridajte len v prípade, že ste toto športovisko už navštívili. Čím viac hviezdičiek označíte, tým lepšie hodnotenie športovisko získa.
Ak chcete pridať otázku, využite odkaz na diskusné fórum v dolnej časti stránky.
Podmienky
 
Vybavenosť
 
Prostredie
 
Personál
 
Cena
 
Komentár
    Pre overenie opíšte prosím kód z obrázku naľavo.
 
 
 
 

Aerobik, fitness

Fotky

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt